Voorjaarscompetitie 2019

Hier vind je de ingeschreven teams voor de KNLTB Voorjaarscompetitie 2019

Klik hier om naar de uitslagen te gaan.

Zondag
 
Mix 1 (1e klasse)
 
Daniel Fennis
Rick Tania
Anwar Salam
Kim van Heur
Regina Balcune
Lotte van Leeuwen
 
Mix 2 (2e klasse)
 
Willem Boog
Remon Schellingerhout
Figou Stam
Inge Vijsma
Joyce Fennis
Femke Mars
 
Mix 3 (3e klasse)
 
Linda Lee Sargeant
Arwa Salam
Sabine Heemskerk
Jorrit Zandhuis
Bob Thole
Floris Ranke
 
Mix 4 (4e klasse)
 
Isabella Holthuis
Eline Kerkligh
Romy Ruts
David Stam
Xander Maas
Job Hengeveld
 
Mix 5 (6e klasse)
 
Gies den Adel
Darcy Urban
Jay de Haan
Kim Vijsma
Nina Rozendaal
Elle Joesten
 
Heren 1  (hoofdklasse) 
 
Tjerry van Eekert
Remi Kegel
Nico Schlosser
Willem van As
Yoeri Ertner
Roelof Pijpers
 
Heren 2 ( 4e klasse)
 
Mark van der Horst
Marco Ruijter
Olivier Deijen
Jim Bout
Maarten Rozendaal
 
Heren 3 35+ (3e klasse)
 
Bob Custers 
Jeroen Simoons 
Gerard Hebenaar 
Machiel Middelburg 
Frank de Fremery 
 
Zaterdag
 
Heren 1 (17+ 2e klasse)
 
Barry van Beek
Eric Majoor
Herman Knevel
Rob Peters
Maarten van der Velden
Robert Zaaijer
 
Heren 2 17+ (4e klasse)
 
Cees Wiedemeijer
Niels Ebbinkhuijsen
Martijn Jagersma
Hidde Koenraad
Maurice Zandhuis
Wim Streekstra
 
Heren 3 17+ (5e klasse)
 
Rob Fennis
Johan Yntema
Niek Dentz
Martijn van de Ven
Bart Radstake
Cor van der Bosch
Marcel Veenman
 
Heren 35+
 
Gino Kemp
Sasja van Zijl
Paul Kuit
Dick Bosboom
Arjan Harmsen
 
Heren 50+
 
Akko Schinkel
Dick Heinen
Alfred Kroon
Tjeerd Roelofsen
Hans Kerklingh
Sietse de Vries
 
Zaterdag gemengd 1 17+ (2de klasse)
 
Bert Evers
Edwin Wolzak
Danielle Weidenaar
Mariska Beumer
Paulien Blommers
 
Zaterdag gemengd 2 17+ (3e klasse)
 
Charlotte Fokker
Puck Smit
Diederik de Leur
Enno Messchaert
Jurgen de Jonge
Paul Driessen
 
Vrijdag
 
1e team DD 35+ (1e klasse)
 
Rachel van der Kley 
Maaike Mangelmans 
Merel Fabels 
Mireille Urban 
Helma Verkouw 
 
2e team DD 35+ (1e klasse)
 
Rozemarijn van Ingen - Stol
Tamara Bouman
Wiepkje Staakman
Irene van Goethem
Adrie Linck
 
3e team DD 35+ (2e klasse)
 
Su Fei Yap
Anthel Reijnders
Casha Beusekom
Dominique Beumer
Liesbeth van Rossum
 
4e team DD 35+ 
 
Cathy Roeders
Heike van Baars
Gerrion Vanlaer
Floor Jansen
Marielle Custers
Nicole Cuppens
 
5e team DD 35+
 
Marjoleine Visser
Jenny Kooijmans
Karina Zomer
Octavie van Erven Dorens
Esther Harmann
Desiree Theijse
Anouk Doekes
Simone Sonneveld
 
1e team dames 17+ (3e klasse)
 
Lorance Lemmers
Franka Kunst
Linda Eijpe
Mirjam Maters
Karlijn van Driel
Marlene Stam
 
2de team dames 17+ (DD)
 
Sophie Loos - de Bie
Gitte Wouters
Frederiek Wentholt
Hilde te Braak
Myrna Grol
 
Heren 1 50+
 
G.J. van Rookhuizen
B.J. Loppe
P.Q de Beer
J.A.J. van Diemen
W.A. Oversteegen
F.C.C.V.  Collard
 
1e team GD 35+
 
Gerard Looijen
Luc Augustus
Alex Geijtenbeek
Milou Aarts
Monique Bontje
Kim van de Kuilen
Ine Looijen
 
2de team 35+
 
Marja de Leur
Marloes Haverkate
Elke van Geest
Ralph Kostense
Alex Paalman
Wiebe Wijnia
Jaap Nip 
Ingrid van der Heijden
 
Donderdag
 
Annemarie Zieltjens
Conny Bijleveld
Maaike Siers
Juliska Vedder
Arjan van Leeuwen
Heleen Sluijs 
 
Dames Dubbel 1ste klasse
 
Jet Jansen
Annemieke Douwes
Hedy Bakker
Lily van Riemsdijk
Josje van den Broek